Тел.: +38 044 332-77-47
Моб.тел.: +38 067 933-32-44
Головна Про нас Фотогалерея Відеогалерея Контакти
E-mail:
ПАРТНЕРИ

Привітання з Днем учителя
1 жовтня команда Арт-шоу «Гопак» привітала столичних учителів із професійним святом. Показові виступи зі зброєю та козацькі забави пройшли у Борщагівському районі. Варто зауважити, що "Козацька Лицарська Школа" з надзвичайною повагою ставиться до свята Дня учителя.
«Вітаємо вас зі святом, дякуємо що ви допомагаєте у вихованні козаків! Успіхів вам і наснаги!» - звернувся зі словами привітання викладач "Козацької Лицарської Школи" Тарас Лемешко.
За часів Київської Русі й пізніше наша земля славилася вчителями. Іноземці дивувалися освіченості українців, тому що і чоловіки, й жінки та діти в нашому краї знали грамоту, а князі часто були філософами й письменниками, як то Володимир Мономах чи Ярослав Мудрий. У західноєвропейських же державах навіть королі часто були неписьменні. У часи козаччини існували спеціальні Січові школи де до вчителів ставилися з надзвичайною повагою. Усі батьки, віддаючи свою дитину до школи, перше, про що турбуються, - до якого ж учителя вона потрапить. Одні намагаються знайти доброго, не надто суворого вчителя, інші шукають суворого й вимогливого. Це говорить про те, що індивід вчителя, як у нашій державі, так і в усьому світі, є дуже важливим у вихованні учнів. Від учителя залежать 60 % здобутих дитиною знань, від нього ж залежить формування світогляду.

<<< назад

НОВИНИ
02-06-2014
Свято до Дня захисту дітей
докладніше >>>
17-05-2014
  Козаки на виставці BABY ACTIVE 2014
докладніше >>>
28-12-2013
Дитяче свято у клубі КЛШ
докладніше >>>
© 2017 Арт-Шоу "Гопак". Всі права захищено.
Головна Про нас Фотогалерея Відеогалерея Контакти Розробка сайту 2x3