Тел.: +38 044 332-77-47
Моб.тел.: +38 067 933-32-44
Головна Про нас Фотогалерея Відеогалерея Контакти
E-mail:
ПАРТНЕРИ

Виступ на святкуванні 10-річча Дитячого табору "Козацька Фортеця"
20 липня Дитячий табір «Козацька Фортеця» відсвяткував 10-річчя своєї діяльності. 
 
 Під час  святкування відбувся урочистий парад за участі молодих козаків, виступи команди Арт-шоу "Гопак"з історичною зброєю: шаблею, ціпом, довбнею, палицями. Кінно-акробатичний театр «Кош»,  показав стародавнє козацьке мистецтво гарцювання на конях.   Дівчата підготували народні танці. Діти перетягували канат, змагалися у стрільбі з луків, верховій їзді, тощо. Переможці отримали подарунки та були увінчані козацькими дубовими вінками, котрі символізують силу та духовну міць.
 
Привітати «Козацьку Фортецю» зі святом завітали давні друзі - лідер гурту «Тінь сонця» Сергій Василюк та заслужений артист України Тараса Силенко з сином Святославом, які виконали для дітей  героїчні козацькі пісні. Також свою творчу програму представив гурт "Божичі"
 
За роки існування табору «Козацька Фортеця» у ньому відпочили тисячі дітей не лише з України, а й з Росії, Білорусії, США, Німеччини, Швеції. У майбутньому «Козацька Фортеця» розширюватиме свою діяльність, щоб якомога більше дітей   могли залучитися до козацького відпочинку та лицарських традицій.
 
 
 
 
 

<<< назад

НОВИНИ
02-06-2014
Свято до Дня захисту дітей
докладніше >>>
17-05-2014
  Козаки на виставці BABY ACTIVE 2014
докладніше >>>
28-12-2013
Дитяче свято у клубі КЛШ
докладніше >>>
© 2017 Арт-Шоу "Гопак". Всі права захищено.
Головна Про нас Фотогалерея Відеогалерея Контакти Розробка сайту 2x3